A cél az, hogy szeptember 10-éig elkészüljön a térrendezés. Az elmúlt hetekben nagyot haladtak, ugyanis a víz-, és az esővízhálózaton is fejlesztettek, bővíették, illetve kiépítették a rendszert. Folyamatban van a látványt igencsak rontó gázvezeték földbe helyezése is, mondta el Tőkés Zsolt. A tanintézmény vezetője szerint iskolakezdésre biztosan elkészül a felujítás.