Felújítanák a csillagvizsgálót
A székelyudvarhelyi önkormányzat felújítaná a Csereháton lévő, egykori csillagvizsgáló épületét és a hozzá tartozó zöldövezetet is rendeznék. A létesítmény a 90-es évek elején épült, használva soha nem volt, állapota mára jelentősen leromlott. A cél: visszaadni a csillagvizsgáló eredeti rendeltetését.



