Székely vagy? Boldog vagy? A válasz: Igen
Boldog-e a székely, erre az egyszerűnek tűnő kérdésre kereste a választ az elmúlt hetekben az Udvarhelyszéki Kis- és Középvállalkozások Szövetsége (UKKSZ). Az eredeményeket tegnap délután a Polgármestei Hivatl Szent István-termében ismertették, ahol kiderült: a székelyek nagyon boldogok.



