Aktuális

Gyümölcsfesztivál: ízek kavalkádja

Indirekt 10 órája

Beköltözött a falu a városba, a hétvégén tartották az hagyományosnak számító, kilencedjére megszervezett és sikeresen lebonyolított Udvarhelyszéki Gyümölcsfesztivált. A kínálatban minden volt, mi szem-szájnak ingere: lekvárok szörpök, s más, kézzel készítette termékek kaptak helyet a minifoci pályán kialakított vásárban.

A jó kezdés után döntetlennel zárult a rangadó

Indirekt 6 napja

Nagyon nehéz mérkőzésen mentett pontot az FK Székelyudvarhely. Jakab Zoltán legénysége a temesváriakat látta vendégül a teremlabdarúgó 1. Liga harmadik fordulójában, csapatunk nyolc perccel a kezdő sípszó után már 3-0-ra vezetett, de az ellenlábas folyamatosan dolgozta le hátrányát és átvenni a vezetést.

ZIF és polgárőr napok Zetelakán - 2017

Indirekt 1 hete

Szeptember 8-10 között került megszervezésre a 6. ZIF és 2.POLGÁRŐR NAPOK, ahol sok színes program, polgárőr fórum, kirakodóvásár, koncertek, kulturális műsorok várták a látogatókat.